18 Ağustos 2014 Pazartesi

Tutku Lauren KateLuce, Daniel için canını verirdi. 
Vermişti de. Hem de birçok kez. Zaman içerisinde, her defasında birbirlerinden kopmak zorunda kalacaklarını bilseler de Luce ve Daniel birbirlerini bulmaya devam etmişlerdi: Luce ölüyor, Daniel ise kalbi kırık bir halde tek başına kalıyordu. Fakat belki de bu şekilde olmak zorunda değildi 
Luce geçmiş yaşamlarında bir şeyin - ya da birinin - ona yardımcı olabileceğinden emindir. Bu nedenle bu hayatının en önemli yolculuğuna çıkar Daniel ile olan aşkına bizzat tanık olmak ve aşklarını sonsuz kılacak yolu bulmak için kendi geçmişine gider. 
Cam, melekler ordusu ve Sürgünler, çaresiz bir halde Luce'u yakalamaya çalışmaktadır, fakat hiçbiri Daniel kadar çılgına dönmemiştir. Luce'la paylaştıkları geçmiş boyunca onu takip eden Daniel, Luce'un tarihi değiştirmesi halinde olabileceklerden korkmaktadır. 
Çünkü asırlar boyunca süren sevgileri sonsuza dek alevlerin arasına hapsolabilir. 


   Luce' Daniel'la ikisini de bu lanetten kurtarmak için zamanda yolculuğa çıkmıştı hatırlarsanız, hemde ne yolculuk 2009 senesinden başlayarak milattan önce 3100 yılına kadar gidiyor. Tabi bu sırada tek bir yerde kalmıyor Moskova'ya İtalya'ya İngiltere'ye Tahiti'ye Tibet'e Fransa'ya Çine'e ve daha bir çok yere gidip farklı hayatlarında Daniel'la olan ilişkisini görüyor, o dönemdeki bedenlerine giriyor,ikisini de bu lanetten nasıl kurtacağını bulmaya çalışıyordur. Luce bunları yaparken yanlız değildir yanında küçük yoldaşı Bill vardır. Bill Luce'a yardımcı oluyor her şeyine yetişiyor. Zavallı Daniel da Luce' u bulmaya çalışıyor ve onun geçmişi değiştirmesinden korkuyordur.

   Kitabı okurken Luce'la Daniell ne zaman bir araya gelecek diye ilerideki sayfaları okumaya başladım sonunda. Neredeyse bütün kitap boyunca birbirlerinden ayrılardı. Daniel'ı ben bile özledim :D . Ayrıca Cam'e çok az yer verilmişti. İçimde bir yerlerde hala Team Cam'im maalesef.


Keyifli okumalar :)


Luce

                                  

''Seni bir daha asla göremeyeceğimi sanmaya başlamıştım.'' dedi Luce. 
''Seni her zaman bulacağımı sana kaç kere söylemem gerekiyor?''' dedi Daniel.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder